Oferta pracy

Event Manager/Specialist

ICAN Institute

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie (w tym opracowywanie harmonogramów realizacyjnych i promocyjnych), opracowywanie strategii i realizacja wydarzeń: w wymiarze lokalnym oraz międzynarodowym, w formacie: online, offline oraz hybrydowym

  • współtworzenie oferty wartości, założeń merytorycznych oraz biznesowych dla naszych wydarzeń

  • przygotowanie oferty wartości dla Partnerów oraz Klientów naszych wydarzeń, w tym prezentacji sprzedażowych oraz bieżąca współpraca Partnerska

  • analiza rynku, trendów, rozwiązań, poszukiwanie inspiracji i nowych pomysłów na realizację, rekrutację oraz strategię komunikacji wydarzeń

  • współpraca z dostawcami wewnętrznymi, jak też zewnętrznymi w ramach realizacji wydarzeń (umowy, negocjacje warunków współpracy, nadzór nad realizacją współpracy)

  • przygotowywanie analiz ex-post uwzględniających m.in. ocenę wydarzeń przez Parterów oraz Klientów wraz z rekomendacjami dotyczącymi optymalizacji działań marketingowych

  • analiza rynku pod kątem pozyskania Partnerstw Strategicznych dla wydarzeń, odpowiedzialność za całościową współpracę z Partnerami Strategicznymi

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze realizacji eventów lub/i dziale marketingu

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra organizacja, w tym planowanie pracy (biegłość w tworzeniu harmonogramów realizacyjnych oraz promocyjnych) oraz umiejętność priorytetyzowania zadań

  • umiejętność pracy zespołowej, w tym budowania relacji i efektywnej komunikacji

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu

  • samodzielność oraz otwartość na nowe wyzwania

  • proaktywność, chęć eksperymentowania i inicjowania działań

  • znajomość narzędzi, metodyk związanych z zarzadzaniem projektami

  • znajomość rynku eventowo-edukacyjnego oraz trendów związanych z planowaniem i realizacją wydarzeń biznesowych

To oferujemy

  • możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy

  • kontakt z marką premium. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Tworzymy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy

  • kontakt i współpraca ze światowymi autorytetami oraz uznanymi praktykami biznesu w m.in. w obszarach zarządzania, innowacji, strategii i technologii

  • uczestnictwo w interesujących projektach o wymiarze lokalnym i międzynarodowym m.in. Kongresach: MIT Sloan Management Review Polska oraz Ican Management Review Polska „Liderzy Jutra”

  • hybrydową formułę pracy

  • możliwość wzięcia udziału w wybranym przez Ciebie programie rozwojowym (o wartości od 10 000 do nawet 50 000 PLN)

  • dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w „MIT Sloan Management Review Polska” i „ICAN Management Review” oraz digitalnych programów rozwojowych

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich

  • wsparcie w trakcie onboardingu i w okresie wdrożenia oraz sprzęt niezbędny do pracy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dostęp do bogatej bazy wiedzy online

  • udział w szkoleniach

ICAN Institute prowadzi unikalną w skali Europy Środkowej i Wschodniej działalność, dostarczając praktyczną i aktualną wiedzę biznesową ułatwiającą menedżerom i przedsiębiorcom osiąganie sukcesów. Jesteśmy wydawcą „ICAN Management Review” i jedynym w Europie przedstawicielem „MIT Sloan Management Review. Aby ułatwić liderom realizację celów zawodowych, stworzyliśmy ICAN Business Insight – serwis łączący wszystkie obszary naszych aktywności: wydawnicze, konsultingowe, szkoleniowe, badawcze oraz eventowe.

Od ponad 20 lat konsekwentnie realizujemy misję wspierania polskich przedsiębiorców i menedżerów, dostarczając im sprawdzoną wiedzę w zakresie m.in. strategii, przywództwa, zarządzania i sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy