Event Manager

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 12.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIDS ARENA POLAND SP. Z O. O. SP. KOM.

    Praca na pozycji Event Managera w Rodzinnym Parku Rozrywki Kids Arena to połączenie kreatywności z umiejętnością sprzedażową i planowaniem. Jest to praca projektowa, w której w każdym miesiącu prowadzi się od kilku do kilkunastu projektów eventowych. Rolą event managera jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientom grupowym, jak i indywidualnym - od stworzenia tygodniowego programu wydarzeń, aż po jego realizację i rozliczenie.

    Miejsce pracy: Szczecin
    Zakres obowiązków:
    • Bieżące wymyślanie i przygotowywanie imprez kulturalnych, edukacyjnych i animacji dla Kids Areny.
    • Sprzedaż produktów i usług o charakterze eventowym dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych.
    • Negocjacje.
    • Utrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientem.
    • Stałe przygotowywanie i planowanie nowych wydarzeń.
    • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych.
    • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami Kids Areny: marketingu, animacji etc.
    Czego oczekujemy?
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Naturalnych zdolności interpersonalnych.
    • Predyspozycji sprzedażowych i negocjacyjnych.
    • Pracowitości i zaangażowania.
    • Systematyki i planowania pracy.
    • Obsługi komputera i pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel).
    • Prawa jazdy kat. B.
    Co oferujemy?
    • Umowę o pracę.
    • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników.
    • Wyposażone stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
    • Pracę w młodym ambitnym zespole.
    • Bardzo pozytywną atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.