Oferta pracy

Event Manager

Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o. O firmie

Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.

Kijowska 1

Warszawa

Jesteśmy częścią szwedzkiej Grupy Bonnier - koncernu medialnego posiadającego około 200 firm w 14 krajach. W Polsce działamy od 1997 jako wydawca „Pulsu Biznesu”.

W 2015 do grupy dołączył Bankier.pl i w tej chwili jesteśmy jednym z liderów wśród wydawnictw piszących o biznesie i ekonomii w Polsce.

EVENT MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • organizacja gal biznesowych, konferencji oraz debat,
  • współpraca z hotelami i innymi obiektami eventowymi,
  • współpraca z firmami podwykonawczymi (wybór i negocjacje),
  • współpraca z działem produkcji, marketingu, sprzedaży oraz sponsoringu,
  • kontakt z prelegentami we współpracy z producentami,
  • realizacja świadczeń partnerskich,
  • tworzenie kosztorysów wydarzeń,
  • nadzór i realizacja przebiegu wydarzeń,
  • podsumowanie kosztów eventu.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w organizacji przede wszystkim dużych projektów o charakterze galowym oraz konferencji powyżej 200 osób,
  • znajomości branży eventowej,
  • umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • wysokiej kultury osobistej, bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, kreatywności, samodzielności oraz dyspozycyjności,
  • umiejętności nawiązywania relacji biznesowych oraz zdolności negocjacyjnych,
  • prawo jazdy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B,
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • kartę MultiSport oraz pakiet medyczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy