Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Event Manager

Airport Hotel OkęcieO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale obiecujemy, że będzie warto! :)

Nasze wymagania

  • doświadczenia w organizacji spotkań, konferencji oraz imprez okolicznościowych,

  • znajomości branży eventowej oraz rynku hotelarskiego,

  • umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

  • umiejętność pracy w zespole oraz z innymi działami w Hotelu,

  • wysokiej kultury osobistej, bardzo dobrej organizacji pracy, komunikatywności, kreatywności, samodzielności oraz dyspozycyjności,

  • umiejętności nawiązywania relacji biznesowych oraz zdolności negocjacyjnych,

  • nastawienia na cel, wynik i skuteczność.

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,

  • Opiekę medyczną,

  • Obiady pracownicze i napoje,

  • Fitness Center,

  • Wpływ na strategię i rozwój firmy.

  • Możliwość podejmowania własnych działań,

  • Narzędzia systemowe,

  • Pracę z profesjonalistami,

  • Coaching sprzedażowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Airport Hotel Okęcie

Airport Hotel Okęcie to działający od 2001 roku czterogwiazdkowy hotel położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Stale rozwijamy się i podnosimy standardy funkcjonowania. W 2014 roku rozbudowaliśmy oraz unowocześniliśmy nasz hotel i obecnie dysponujemy 263 designerskimi pokojami, 17 salami konferencyjnymi, klubem Aviator z zapierającą dech w piersiach panoramą miasta oraz własną pijalnią czekolady - Czekolada Café, oferującą unikalnej jakości produkty.

Airport Hotel Okęcie to miejsce, gdzie kadra zarządzająca specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych konceptów: Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej, inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej. Nasz hotel jako pierwszy w Polsce hotel niezależny uzyskał certyfikat STAY SAFE CONTROL firmy SGS - światowego lidera światowego lidera w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji. Certyfikat ten jest potwierdzeniem skuteczności działań w zakresie bezpieczeństwa Gościa w dobie pandemii.

Przewiń do profilu firmy

A dla najlepszych:

  • Zagraniczny wyjazd integracyjny,

  • Atrakcyjne prowizje handlowe.

Jesteś odważny, napędzają Cię wyzwania, jesteś ukierunkowany na osiągnięcie celu i potrafisz działać w zespole?

Ta praca jest dla Ciebie.