Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Event Manager

Gremi Media SAO firmie

  • Prosta 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Gremi Media SA

Prosta 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów eventowo – wydawniczych w wersji stacjonarnej oraz online dla poszczególnych brandów z portfolio Gremi Media S.A. - od briefu przez realizację po rozliczenie projektu,

  • planowanie kampanii promocyjnych, przygotowywanie mediaplanów oraz briefów pod grafiki projektowe, makietowanie powierzchni reklamowych w systemie mPress,

  • pozyskiwanie ofert od dostawców i negocjowanie cen z dostawcami,

  • dobór i koordynacja pracy podwykonawców,

  • konfekcja i logistyka materiałów reklamowych,

  • przygotowywanie i ewidencjonowanie dokumentacji projektów, w tym raportów dla klientów,

  • wysyłka mailingów,

  • dbanie o frekwencje podczas organizowanych wydarzeń,

  • zarządzanie bazami danych,

  • silne nastawienie na realizację celu, terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3-4 letnie doświadczenie w pracy w eventach, w tym rozbudowane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów 360’,

  • umiesz tworzyć szczegółowe kosztorysy i kompleksowo rozliczać projekty,

  • charakteryzuje Cię bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i skrupulatność,

  • śledzisz nowinki technologiczne na rynku eventowym, doskonale znasz rynek dostawców,

  • eventy online nie mają przed Tobą tajemnic,

  • jesteś samodzielny, elastyczna/y i dyspozycyjna/y, nie boisz się nowych wyzwań,

  • prowadzenie kilku projektów jednocześnie to Twój żywioł,

  • masz charyzmę lidera, lekkie pióro i głowę pełną pomysłów,

  • możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office (MS Excel i Power Point).

To oferujemy

  • dużą różnorodność tematów z obszaru marketingu i eventów; zdobycie doświadczenia w pracy dla znanych i cenionych brandów medialnych, dynamiczne środowisko pracy,

  • praca w dynamicznym zespole, pełnym wyzwań i samodzielnego działania,

  • zatrudnienie b2b.

Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników "Rzeczpospolita" i „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” oraz serwisów internetowych.

Przewiń do profilu firmy