Logo Pracuj.pl

Event Manager

MEDIDESK sp. z o.o.O firmie

  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

MEDIDESK sp. z o.o.

Niegolewskiego 17

Żoliborz

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja konferencji hybrydowych (offline & online) Akademia Managera Ochrony Zdrowia,
  • Kompleksowa realizacja eventów: pozyskiwanie i współpraca z prelegentami, usługodawcami, podwykonawcami; koordynacja działań sprzedażowych, kontakt z uczestnikami; promocja wydarzenia,
  • Koordynacja udziału w targach, konferencjach i innych wydarzeniach offline,
  • Koordynacja pracy grafika, programisty, copywritera, agencji, innych podwykonawców,
  • Zarządzanie stroną internetową konferencji oraz działania w social mediach,
  • Efektywne zarządzanie budżetami realizacyjnymi,
  • Samodzielne tworzenie treści produktowych i promocyjnych,
  • Pomiar i raportowanie efektów prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy pod wpływem stresu,
  • Wysoko rozwinięte: komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, entuzjazm,
  • Dobre umiejętności zarządzania zadaniami oraz sobą w czasie,
  • Odpowiedzialność, dokładność i terminowość,
  • Zaangażowanie i nastawienie na cel.

Mile widziane

  • Doświadczenie w marketingu B2B,
  • Zainteresowania związane z nowymi technologiami,
  • Znajomość branży medycznej i/lub medtech.

To oferujemy

  • Premie + prowizje (uzależnione od realizacji wyników),
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji, cennego doświadczenia
  • Praca w zgranym i kameralnym zespole
  • Biuro na Żoliborzu z pięknym ogrodem i stacjami metra w odległości około 400 metrów.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • nowoczesne biuro
  • dogodna lokalizacja

Aby wysłać zgłoszenie, wybierz plik ze swoim CV.

Prosimy o dopisanie swoich oczekiwań finansowych

Medidesk to aplikacja typu SaaS, dedykowana branży medycznej. Pozwala na efektywne zarządzanie placówką medyczną, monitoring wskaźników biznesowych i wszystkich kanałów marketingowych. Z Medidesk korzysta ponad 400 obiektów medycznych w całej Polsce. Dynamicznie rozwijamy także działalność szkoleniową i eventową – organizując konferencje (online i offline) dla kadry zarządzającej z branży medycznej oraz audyty/szkolenia/spotkania biznesowe dedykowane podmiotom ochrony zdrowia.

Event Manager, Niegolewskiego 17, Żoliborz, Warszawa