Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Event Manager

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • [Ruska][51]
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator

Bergman Engineering Sp. z o.o.

[Ruska][51]

Wrocław

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku z rozwojem InQUBE poszukujemy do zespołu marketingowego Kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: EMWR/PS/0221

Zadania:

  • Samodzielne planowanie i koordynowanie projektów eventowych o charakterze digitalowym, stacjonarnym, jak i mieszanym  (konferencje stacjonarne, videostreamingi, webinary, transmisje online)
  • Tworzenie koncepcji oraz harmonogramu realizacji projektów eventowych, a także zarządzanie  kalendarzem wydarzeń
  • Kontakt z podwykonawcami i partnerami  projektów
  • Poszukiwanie nowych możliwości współpracy z partnerami w zakresie wspólnych wydarzeń
  • Prowadzenie działań promocyjnych wydarzenia, przy ścisłej współpracy z zespołem marketingowym oraz klientami wewnętrznymi
  • Analiza wskaźników KPI wydarzenia i przygotowywanie raportów po wydarzeniach

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie (agencyjne lub klienckie) w organizacji eventów stacjonarnych i online
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z branżą startupową lub/i IT
  • Samodzielność w codziennej realizacji celów i zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i wysoka kultura pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wskaźników KPI i technik marketingowych służących promocji wydarzeń
  • Poczucie odpowiedzialności za wizerunek marki, cele biznesowe oraz prowadzone działania

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dużych projektach
  • Kameralny, wspierający zespół
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Komfortowe stanowisko pracy w dwuosobowym pokoju
  • Doskonale skomunikowane biuro zlokalizowane na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego
  • Współudział w tworzeniu marki wyjątkowego miejsca na biznesowej mapie Wrocławia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne