Ta oferta pracy jest nieaktualna od 521 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Event/Marketing Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 12.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OKAM CAPITAL to wiodąca firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem. Nasze inwestycje to nie tylko nowoczesne budynki mieszkaniowe, ale również wyjątkowe miejsca działań artystycznych i kulturalnych. Działamy na terenie całego kraju.
    Zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów w Polsce oraz za granicą.

    Strefa Piotrkowska 217 to miejsce o industrialnym klimacie, w którym łączymy ze sobą kulturę, sztukę, rozrywkę i gastronomię. Jesteśmy organizatorem takich wydarzeń jak Łódź Street Food Festiwal i Fit Bazar. Stale rozwijamy ofertę autorskich eventów.

    Obecnie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

    EVENT / MARKETING MANAGER

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja eventów w strefie Piotrkowska 217 (w tym Before Food Market);
    • Działania koncepcyjne, tworzenie podstawowych założeń i formuły eventów;
    • Pozyskiwanie wystawców, partnerów i sponsorów;
    • Sporządzanie materiałów prasowych;
    • Prowadzenie profili w serwisach społecznościowych;
    • Administrowanie strony internetowej;
    • Planowanie rozmieszczenia wystawców, odpowiedzialność za sprawy techniczne;
    • Prace administracyjne (dbałość o obieg dokumentów, raportowanie etc.).

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w branży eventowej;
    • Wiedza i umiejętności z zakresu PR i marketingu;
    • Zainteresowanie branżą gastronomiczną i kulinariami;
    • Samodzielność, kreatywność, sumienność;
    • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pakiet socjalny (m. in. karta Multisport);
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji interesującego projektu.

    Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Prosimy o wpisanie słów „Event Manager” w temacie wiadomości.

    W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez OKAM CAPITAL SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie (00-222), przy al. Jerozolimskich 181 A (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).