Logo Pracuj.pl

Executive Assistant / Asystent/-ka Wykonawczy/-a

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy Prezesem Zarządu i Zarządem, a innymi obszarami firmy w sposób terminowy i dokładny
  • Tworzenie raportów oraz zbieranie informacji z całej organizacji
  • Zarządzanie/nadzorowanie/koordynowanie projektów z ramienia Członków Zarządu
  • Kontrola oraz statusowanie zleconych zadań przez Prezesa Zarządu innym pracownikom organizacji
  • Pełnienie roli punktu kontaktowego wśród kadry kierowniczej, pracowników, klientów i innych partnerów zewnętrznych
  • Wsparcie Prezesa Zarządu w realizacji bieżących zadań
  • Prowadzenie i planowanie kalendarza spotkań Prezesa Zarządu
  • Organizacja i koordynacja spotkań Prezesa Zarządu oraz posiedzeń rady Zarządu
  • Utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi spółki
  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych
  • Weryfikacja i edycja dokumentów na potrzeby Zarządu
  • Przygotowywanie materiałów i prezentacji na spotkania

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za organizację pracy pojedynczej osoby lub całego zespołu
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office
  • Wybitne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • Umiejętność pracy z wymagającymi partnerami biznesowymi na eksponowanych stanowiskach
  • Wysoka dynamika działania oraz jasne i rzetelne komunikowanie stanu bieżących zadań
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w programach Trello, Asana, Notion

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Kompleksowy proces wdrożenia do organizacji
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazna atmosfera w pracy oraz indywidualne podejście do spraw każdego z pracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Nowoczesne, komfortowe biuro

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • prezenty z okazji dnia ślubu

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.

W Vosti specjalizujemy się w sprzedaży ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań dla domu i biznesu. Wśród naszych produktów klienci znajdą instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii. W związku z dynamicznym rozwojem branży OZE, nasza oferta wciąż się powiększa! Chcemy dostarczać klientom produkty, które sprawią, że ich domy staną się niezależnie energetyczne i gotowe na przyszłość.

Wystartowaliśmy 5 lata temu, zatrudniając 14 osób, a obecnie w naszych strukturach jest ponad 300 pracowników w całej Polsce! Wpływ na to ma stabilność zatrudnienia, wybór formy umowy, benefity pozapłacowe oraz perspektywy rozwoju. Ludzie lubią u nas pracować, ponieważ czują się tutaj bezpiecznie i stabilnie. Zresztą, przekonaj się o tym sam!

Nagrody:

- Solidny Pracodawca roku 2020

- Solidny Pracodawca roku 2021

- W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęliśmy 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych

- Nagroda Top Manager Roku 2020 Województwa Lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

- Złota Setka - Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny 2020

- Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

Executive Assistant / Asystent/-ka Wykonawczy/-a, Lublin