Oferta pracy

Executive Assistant / Asystentka Zarządu

Creatuity sp. z o.o.

umowa o pracę
5 5008 300 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Barska 4, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Barska 4

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wspierać nasz Leadership Team składający się z 4 osób

  • Zarządzać kalendarzem i czasem

  • Zarządzać komunikacją (email, Slack itd) w imieniu Leadership Teamu

  • Zapewniać przestrzeń do pracy w skupieniu

  • Zarządzać wybranymi projektami w imieniu Leadership Teamu

  • Zapewniać wsparcie w redagowaniu treści w języku angielskim

  • Prowadzić lub wspomagać prowadzenie spotkań

  • Wspierać w zakresie koordynacji małych projektów o charakterze prywatnym

  • Upewniać się, że dotrzymujemy naszych obietnic i wykonujemy nasze i delegowane zadania na czas

  • Zarządzać naszymi biurami w Poznaniu i Szczecinie (ze wsparciem zespołu na miejscu) w zakresie: negocjacji umów, obsługi korespondencji, utrzymywania dobrych relacji z usługodawcami

Nasze wymagania

  • Język angielski na poziomie B2 lub wyższym

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność organizacji czasu i pracy swojej oraz innych

  • Asertywna postawa

  • Dyskrecja i poszanowanie dla poufności

  • Chęć i sprawność w pracy z nowoczesnymi technologiami

  • Wysoka inteligencja emocjonalna

  • Zaradność i umiejętność ustalania priorytetów

  • Pasja do wspierania innych i czerpanie radości z tego jaki wpływ ma się na efektywność zespołu

  • Umiejętność negocjacji priorytetów z czteroosobowym zespołem wypracowując rozwiązania win-win

Mile widziane

  • Angielski na poziomie C1

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Znajomość zagadnienia Porozumienie

  • Umiejętności przywódcze (w tym zarządzaniem "w górę")

To oferujemy

  • Fun Fridays: raz w miesiącu w godzinach pracy spotykamy się i spędzamy miło czas wychodząc lub grając i integrując się jak tylko chcemy, teraz robimy to zdalnie lub z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności,

  • Creatuity Coins: co tydzień doceniamy się nawzajem dając sobie wirtualne pieniądze, które potem możemy przeznaczyć na różne inicjatywy,

  • Budżet benefitowy

  • 26 dni wolnego,

  • Dajemy możliwość 100% pracy zdalnej do zakończenia pandemii (gwarantowane 80% pracy zdalnej po pandemii)

  • Współpracę w firmie, dla której Pracownik i Klient są najważniejsi

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy Creatuity i wdrażamy Magento dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się we wdrożeniach e-commerce na platformie Magento dla klientów z całego świata.

Jako jeden z najbardziej utytułowanych w 2018 roku partnerów Magento na świecie, stawiamy na wysoką jakość kodu oraz innowacyjne rozwiązania. Pomimo globalnego zasięgu, słyniemy z niepowtarzalnej atmosfery panującej w biurze, co czyni nas świetnym i zgranym zespołem zarówno w godzinach pracy jak i po nich.

Przewiń do profilu firmy