Oferta pracy

Executive Assistant

Antal SSC/BPO

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Twój zakres obowiązków

  • managing complex calendars for several executives

  • managing executive's e-mail box and correspondence

  • arranging and coordinating business travels (flights, hotels, catering) as well as conferences, events

  • arranging and scheduling meetings

  • managing sensitive information with discretion and confidentiality

  • creating PowerPoint presentations

  • editing documents, and taking minutes/action items from the meetings

  • supporting onboarding of new employees

Wymagania pracodawcy

  • Fluency in English, both written and spoken

  • Proven track record in a similar position

  • Ability to prioritize and work well under pressure in a dynamic and changing environment

  • Flexibility and ability to work independently as well as in a team

  • Strong Microsoft Office skills

Pracodawca oferuje

  • Full-time job and contract of employment in a stable, growing and global company

  • Additional package of benefits: sports card, medical care, insurance, additional bonuses, cafeteria benefits, glasses refund

  • Internal trainings and possibilities to learn and grow

  • Possibility to take part in interesting internal projects from various areas and expertise

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Przewiń do profilu firmy