Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Executive Assistant - kancelaria adwokacka

Doradztwo Rekrutacyjne PEOPLE PROJECT

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Starszych Partnerów

  • Wsparcie administracyjne Dyrektora Finansowego i Personalnego

  • Zarządzanie dziennikiem czynności i kalendarzem spotkań

  • Zarządzanie podróżami służbowymi

  • Administracja korespondencji w tym poufnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie asystenckie na poziomie Zarządu lub podobnym

  • Doskonałe ustalanie priorytetów i zarządzania czasem

  • Wybitne umiejętności organizacyjne i komunikacyjne - werbalne i pisemne; umiejętność dbania o szczegóły

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie w kancelarii prawnej

To oferujemy

  • etatowe zatrudnienie (umowa o pracę z podmiotem z UK)

  • pracę z przyjaznym zespołem

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

O nas

Europejska, wielojęzyczna kancelaria adwokacka z Wielkiej Brytanii świadcząca usługi klientom indywidualnym i biznesowym poszukuje kandydatów mieszkających na terenie Polski / Europy. Zatrudniona osoba będzie wykonywać pracę zdalnie. W przypadku kandydatki/a z Anglii przewidujemy model hybrydowy.