Logo Pracuj.pl

Executive Assistant - kancelaria adwokacka

Doradztwo Rekrutacyjne PEOPLE PROJECTO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Starszych Partnerów
  • Wsparcie administracyjne Dyrektora Finansowego i Personalnego
  • Zarządzanie dziennikiem czynności i kalendarzem spotkań
  • Zarządzanie podróżami służbowymi
  • Administracja korespondencji w tym poufnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie asystenckie na poziomie Zarządu lub podobnym
  • Doskonałe ustalanie priorytetów i zarządzania czasem
  • Wybitne umiejętności organizacyjne i komunikacyjne - werbalne i pisemne; umiejętność dbania o szczegóły
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie w kancelarii prawnej

To oferujemy

  • etatowe zatrudnienie (umowa o pracę z podmiotem z UK)
  • pracę z przyjaznym zespołem

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

O nas

Europejska, wielojęzyczna kancelaria adwokacka z Wielkiej Brytanii świadcząca usługi klientom indywidualnym i biznesowym poszukuje kandydatów mieszkających na terenie Polski / Europy. Zatrudniona osoba będzie wykonywać pracę zdalnie. W przypadku kandydatki/a z Anglii przewidujemy model hybrydowy.

Executive Assistant - kancelaria adwokacka, podkarpackie