Oferta pracy

Executive Assistant

BLACKSTONES CS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Floriańska 2

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie wiceprezesa zarządu w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • prowadzenie kalendarza wiceprezesa zarządu

  • zespołu Corporate Services w bieżących pracach administracyjnych

  • prowadzenie korespondencji biurowej

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów i pracowników

  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów

  • aktualizacja bazy danych

  • archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej, terminowość, skrupulatność

  • wysoka kultura osobista

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dobra znajomość Microsoft Office

  • umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym B2/C1

Mile widziane

  • mile widziany status studenta

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • dostęp do platformy benefitowej (w tym: pakiet medyczny i karta Multisport)

  • pracę w godzinach: 9:00 – 17:00

  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz praktycznych umiejętności z zakresu administracji i prawa

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe, zarządzanie sekretariatem korporacyjnym oraz wpieranie klientów w kwestiach związanych z prowadzeniem przez nich działalności. Przewagę zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 140 pracowników w dwóch lokalizacjach w Polsce, Warszawie i Katowicach.

Przewiń do profilu firmy