Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Executive Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 26.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GAP Solutions

    Consulting Services for International Companies in Poland and Polish Companies Internationally.
    The presented position is related to GAP Solutions activity in Coordination Services for the Renewable Energy Industry.
    GAP Solutions supports the implementation of Renewable Energy Sources in Central and Eastern European countries and to ensure project results durability.
    The company gathers all necessary competence to assure high quality of results, due to experts from the fields of management, finance and economics, events, energy as well as informatics that constitute its core team.

    EXECUTIVE ASSISTANT

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Szansa na karierę z potencjałem wzrostu w startupie z kontaktami gospodarczymi w Szwajcarii i Niemczech.

    Obowiązki - zadania obejmują:

    • administrację
    • organizację spotkań
    • rachunkowość i kontrolę
    • organizację imprez
    • utrzymanie strony internetowej
    • relacje z mediami
    • 2-3 lata wcześniejszego doświadczenia w pracy w pełnym wymiarze czasu
    • Doskonała pisemna i werbalna znajomość języka polskiego i angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
    • Osoba profesjonalna i reprezentatywna
    • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
    • Pracę w obszarze w którym można odnieść pozytywny wpływ

    Jeśli jest Pan/Pani osobą doskonale zorganizowaną z wysokim poziomem osobistej motywacji,
    prosimy o aplikację.

    Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny (prosimy o dokumenty w jezyku angielskim)

    Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez GAP Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Filtrowa 63/29 dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."