Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Executive Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla jednego z naszych prestiżowych Klientów poszukujemy Kandydatów na wyjątkowe stanowisko - Executive Assistant. Osoba pełniąca te funkcje, będzie odpowiedzialna za szereg czynności związanych z organizacją i koordynacją działania nowo otwieranego biura w Warszawie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Obsługa centrali telefonicznej i korespondencji
    • Zarządzanie sekretariatem
    • Dbanie o odpowiednie zaopatrzenie, kontakt z kontrahentami i zawieranie umów
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i siedzibą główną w Wielkiej Brytanii
    • Ustalanie, wdrażanie i kontrola procedur w biurze, zgodnych z procedurami wewnętrznymi spółki
    • Koordynacja kalendarza spotkań przedstawicieli firmy, organizacja sali konferencyjnej i niezbędnego sprzętu, przygotowywanie prezentacji i wsparcie w trakcie ich prowadzenia
    • Organizacja wyjazdów służbowych, konferencji, uczestnictwa firmy w targach branżowych
    • Przeprowadzanie niezbędnych badań i analiz na potrzeby firmy
    • Wspieranie rozwoju biznesu
    • Wykonywanie tłumaczeń (polski - angielski, angielski - polski)
    • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP i poprawność dokumentacji firmowej w tym zakresie
    • Wstępne przetwarzanie dokumentów księgowych, kontrola poprawności, weryfikacja rozliczeń
    • Wsparcie przedstawicieli firmy w bieżących zadaniach

    Poszukiwane kompetencje

    • Co najmniej 3letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku lub z podobnym zakresem obowiązków
    • Biegły poziom MS Word, MS Excel, MS Powerpoint i MS Outlook
    • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy w funkcji wsparcia w zakresie stosunkowo złożonych działań wspierających / administracyjnych
    • Umiejętność pracy z zdanymi, w tym dokumentami finansowymi
    • Proaktywna postawa, umiejętność szybkiego reagowania
    • Lojalność, determinacja i zaangażowanie
    • Wielozadaniowość
    • Zdolności komunikacyjne i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji wewnątrz firmy i z kontrahentami

    Oferujemy

    • Możliwość współtworzenia warszawskiej siedziby firmy, realny wpływ na formę procesów
    • Samodzielne stanowisko w firmie ze stabilnej, rozwijającej się branży, możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom

    Do CV prosimy dołączyć klauzulę o treści:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ARPI Staffing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Wiertnicza 165, 02-952 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną  w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 7015, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych  – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ARPI Staffing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne”.