Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Executive Business Partner

E R Associates Poland LtdO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, prezes

Twój zakres obowiązków

Czy chcesz mieć kontrolę nad swoim życiem i zarabiać więcej?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak" czytaj dalej, ponieważ nie ma lepszej chwili na to, by złapać za stery i rozpocząć współpracę z Expense Reduction Analysts (ERA).

Dlaczego teraz?

Dziesiątki tysięcy firm w obecnych trudnych czasach potrzebują pomocy.

Sieć ERA skupia niezależnych doradców oferujących rozwiązania w zakresie strategii biznesowej, redukcji kosztów i optymalizacji procesów w celu poprawy przepływów pieniężnych, dlatego też nasze usługi cieszą się dużym popytem; teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego Ty?

Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, możesz połączyć swoją wiedzę i doświadczenie z naszą 10-stopniową metodologią dotyczącą redukcji kosztów, aby zbudować własną firmę doradczą ERA w ramach naszej licencji franczyzowej, aby wspierać klientów w kontrolowaniu ich wydatków w biznesie.

Dlaczego ERA?

W ciągu ostatnich 28 lat przeszkoliliśmy i udzieliliśmy wsparcia tysiącom ludzi takim jak Ty, by stali się świetnie prosperującymi Konsultantami ds. Zarządzania Kosztami działającymi pod marką Expense Reduction Analysts.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 10 lat doświadczenia w dowolnej branży lub sektorze, na stanowisku kierowniczym lub dyrektorskim

  • Ducha przedsiębiorczości

  • Musisz być przygotowany na dokonanie początkowej inwestycji, ponieważ oferta dotyczy franczyzy

O nas

Expense Reduction Analysts (ERA) powstała w Wielkiej Brytanii i w ciągu 29 lat stała się największą firmą doradczą na świecie pomagającą przedsiębiorcom w optymalizacji kosztów. ERA to także numer jeden na świecie w dziedzinie strategii biznesowej, zarządzania łańcuchem dostaw i kosztami oraz zdobywca tytułu Best White Collar Franchise w latach 2018, 2019 i 2020.

Ponad 750 partnerów franczyzowych, działających w 45 krajach na całym świecie korzysta już z zalet prowadzenia własnej, potencjalnie wysokodochodowej działalności, współpracując jednocześnie z innymi osobami będącymi częścią tej wielokrotnie nagradzanej międzynarodowej marki.

Jeśli jesteś gotów przejąć kontrolę nad swoją przyszłością i chcesz prowadzić własną firmę, aplikuj już teraz, by dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje ERA.