Logo Pracuj.pl

Executive Chef (Szef Kuchni)

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.O firmie

  • Kołobrzeg
    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie funkcjonowania działu kuchni
  • kontrola właściwego obiegu dokumentów
  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymanie standardów na wysokim poziomie
  • rekrutowanie, szkolenie i motywowanie pracowników
  • przygotowanie menu restauracji, układanie receptur i wyliczanie foodcost
  • współpraca z dostawcami
  • przestrzeganie, stosowanie i wdrażanie standardów sieci Radisson oraz Zdrojowa Hotels

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, optymizm, pozytywne podejście do pracy
  • znajomość HACCP
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i kreatywność
  • współpraca z pozostałymi działami hotelu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz łatwości podejmowania decyzji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w gronie doświadczonych i wspierających managerów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i szkoleń sieciowych
  • zniżki na pobyty w hotelach sieci Zdrojowa, Radisson i Hilton na całym świecie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczna forma zatrudnienia

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Otwórz z nami pierwszy sieciowy hotel w Kołobrzegu - Radisson Resort Kołobrzeg!

Hotel w standardzie 4* zlokalizowany w części uzdrowiskowej miasta przy parku Aleksandra Fredry. Położony nieopodal piaszczystej plaży będzie oferował 209 pokoi i apartamentów oraz szeroką gamę usług rekreacyjnych. Goście będą mieli do dyspozycji dwie restauracje – à la carte i bufetową, bary, baseny oraz aquapark.

Pracodawca i niezależny operator: Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Executive Chef (Szef Kuchni), Kołobrzeg