Oferta pracy

Executive Marketing Manager

Harbingers Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie działań SEM, SEO, Content Marketing, Social Media, analitycznych

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy

  • Zaangażowanie w pozyskiwanie nowych Partnerów - bliska współpraca z działem sprzedaży

  • Budowanie marki firmy poprzez tworzenie ebooków, webinarów, konferencji, nadzorowanie wyglądu i treści strony internetowej

  • Koordynowanie pracy zespołu marketingowego, współpraca z copywriterami

Nasze wymagania

  • Minimum 5 - letnie doświadczenie na stanowisku E-commerce Manager, Marketing Manager lub podobne

  • Dobra znajomość rynku e-commerce, digital marketingu, procesów biznesowych (m.in. kanał B2B)

  • Znajomość narzędzi tj. Google Analytics, Google Ads, heat maps

  • Umiejętność zarządzania procesami

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B (do Ciebie należy wybór forma zatrudnienia)

  • Świetne środowisko do osiągania ambitnych wyzwań: zasoby w postaci zespołu ekspertów z dziedzin: seo , cm, paid media, social media, grafików

  • 6-cio cyfrowy budżet marketingowy

  • Samodzielność

  • Otwartość na ryzyko i odważne działanie

  • Dostęp do dziesiątek nowoczesnych narzędzi marketingowych, a także możliwość proponowania, testowania i wdrażania nowych

  • Możliwość rozwoju, dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pracę w modelu hybrydowym - min. 2 dni z biura w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze

  • Kurs języka angielskiego

  • Częste wyjścia i imprezy integracyjne

  • Pakiet benefitów (kurs języka angielskiego, opieka medyczna Luxmed i Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Poszukujemy doświadczonego managera rozumiejącego marketing b2b oraz posiadającego znajomość branży digital.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji:

1. Zapoznaj się z naszą kulturą i zastanów się, czy podzielasz nasze wartości

2. Wyślij nam swoje CV

3. Porozmawiaj z nami przez video

4. Wykonaj zadanie rekrutacyjne

5. Opowiedz nam o swoim zadaniu na spotkaniu

6. W ciągu kilku dni otrzymasz naszą decyzję.

Wykonaj pierwszy krok i zaaplikuj do nas:)