Oferta pracy

Executive Search Consultant

Grafton Recruitment

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • docieranie do kandydatów za pomocą nowoczesnych technik sourcingu, networkingu, wewnętrznych poleceń i wielu innych zewnętrzych żródeł

  • kontakt z kandydatami z poziomu C-level

  • monitorowanie zmian na rynku pracy i analiza źródeł kandydatów

  • uczestniczenie w projektach rekrutacyjnych na dużą skalę

  • tworzenie strategi sourcingowej

  • kontakt z klientem, zebranie potrzeb i ustalenie planu działania oraz cykliczne updaty

  • tworzenie raportów i przekazywanie rekomendacji do klientów

  • uczestnictwo i tworzenie assessment centers

  • ścisła współpraca z Partnerami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (najchętniej międzynarodowe lub po renomowanych uczelniach) - mile widziane kierunki typu psychologia, socjologia

  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)

  • Minimum 3 lata doświdczenia w firmie executive search lub consultingowej - wymóg konieczny

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, inteligencja emocjonalna, ciekawość, empatia

  • Kreatywność i dobra energia

  • Umiejętność analitycznego myślenia

Pracodawca oferuje

  • Biznesowe środowisko

  • Praca w języku angielskim

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Atrakcyjna lokalizacja biura

  • Dynamicznie rozwijający się zespół

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z najlepszych firm executive search

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy