Expansion manager / Kierownik ds. ekspansji

Dealz Poland Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych lokalizacji pod sklepy Dealz oraz ich weryfikacja pod kątem standardów sieci

  • Negocjowanie warunków umów najmu

  • Monitorowanie rynku nieruchomości w podległym regionie

  • Przygotowywanie prezentacji i arkuszy inwestycyjnych dotyczących nowych lokalizacji

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)

  • Dobra znajomość rynku nieruchomości

  • Umiejętność oceny potencjału nowych lokalizacji

  • Bardzo dobra organizacji czasu pracy i samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość proponowanie i wdrażania nowych rozwiązań biznesowych

  • Dodatkowe benefity

  • Adekwatne do wykonywanych obowiązków narzędzia pracy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy