Logo Pracuj.pl

Expert - Customer Journey - Product Management

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie analizy biznesowej oraz systemowej aplikacji bankowych również we współpracy z Dostawcą zewnętrznym
  • współpraca z zespołami UX/UI, copywriting i jednostkami operacyjnymi
  • utrzymanie oraz rozwój procesów na platformie Ferryt
  • współpraca z testerami w zakresie rozwoju aplikacji oraz dbania o ich jakość
  • wsparcie testów wniosków ferryt oraz testów integracyjnych i e2e
  • przygotowywanie wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności
  • prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji biznesowej realizowanych wdrożeń (w tym UML)
  • dekompozycja zadań wyznaczonych do realizacji w sprincie
  • wsparcie przy prowadzeniu backlogu zespołu w ServiceNow
  • dostarczanie zmian odpowiedniej jakości zgodnie z procedurami
  • rozwiązywanie incydentów

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT
  • doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej i systemowej
  • znajomość notacji wykorzystywanych w trakcie procesu analizy biznesowej i systemowej – BPMN, UML
  • umiejętność analizy logów (m.in. splunk)
  • znajomość obszaru testowania aplikacji (test plany, pakiety, przypadki testowe w ServiceNow)
  • podstawowa umiejętność programowania
  • wiedza na temat komunikacji miedzy systemami (REST, KAFKA, WSO2)
  • znajomość wyrażeń regularnych
  • znajomość i umiejętność budowy algorytmów i struktur danych
  • znajomość SQL

Mile widziane

  • znajomość platformy Ferryt
  • znajomość narzędzia Enterprise Architekt
  • wiedza na temat procesów bankowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Lokalizacja:

  • Warszawa, Katowice (stacjonarnie, hybrydowo, zdalnie), cała Polska (100% zdalnie)

O projekcie:

W ramach Pionu Klientów Biznesowych tworzymy zupełnie od nowa aplikację Ferryt 2.0 - system klasy „low-code platform” do szybkiego wytwarzania rozwiązań biznesowych oraz do kompleksowego zarządzania procesami biznesowymi w organizacji. W zespole projektujemy i modelujemy rozwiązania dla Klientów, które udostępniane są w różnych miejscach np. ING Business, wortal albo w wewnętrznych aplikacjach banku wspierających obsługę klientów. Do projektu poszukujemy analityka, który będzie znał podstawy programowania.

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: DG_0123425

Expert - Customer Journey - Product Management, warmińsko-mazurskie