Expert do spraw rozwoju i komunikacji z językiem niemieckim

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 29.06.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 29.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OKSYGEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    Nasza firma od wielu lat aktywnie działa na rynku niemieckojęzycznym.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Dla naszych niemieckojęzycznych klientów poszukujemy opiekuna, który zadba o nasze wspólne interesy i relacje handlowe.
    • Poszukujemy osoby, która biegle zna język niemiecki, nie boi się wyzwań i jest gotowa uczyć się nowych rzeczy oraz bezustannie się rozwijać.
    • Jeżeli dodatkowo znasz inne języki, będzie to Twoim atutem i z pewnością wykorzystasz to u nas w firmie.

    Wymagania:

    • Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia zawodowego, ale koniecznie musisz znać język niemiecki i mieć chęci do pracy z aktywnym klientem.
    • Jeżeli jesteś bardzo ambitny, to zacznij już teraz z nami współpracę.
    • Jeżeli jesteś potencjalnym kandydatem do pracy w naszej firmie, proszę umów się na spotkanie. Przekonaj się, jakie mamy warunki pracy, biuro i zespół. Obiecujemy, że pozytywnie Cię zaskoczymy!

    Nasza firma to przede wszystkim zespół kreatywnych i pracowitych ludzi, którzy razem odnoszą sukcesy na skalę europejską!

    Oferujemy Ci:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w firmie od poniedziałku do piątku, z indywidulanym podejściem do pracowników i biznesu.
    • Udział w europejskich projektach.
    • Współpracę z innymi działami np. z działem HR, działem księgowości i prawnym.
    • Indywidualną oraz dopasowaną do Twojego profilu ścieżkę kariery.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jako kandydat do pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb i na czas procesu rekrutacji prowadzonego przez OKSYGEN sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS 0000234960, NIP: 7272777522), stosownie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Pouczono mnie, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Przyjmuję do wiadomości, że wycofanie zgody skutkuje zakończeniem procesu rekrutacji. Wyrażam również zgodę na przekazanie danych z CV potencjalnym pracodawcom, tj. do polskich spółek osobowo powiązanych z OKSYGEN sp. z o.o.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Oksygen z siedzibą w Łodzi przy ul. Św. Franciszka z Asyżu 28 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail wspolpraca@oksygen.com.pl.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail wspolpraca@oksygen.com.pl .

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.