Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Expert ds. Ubezpieczeń Majątkowych (ubezpieczenia mieszkaniowe/rolne)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-05-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Prężnie rozwijające się towarzystwo ubezpieczeń majątkowych obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

    EUM/WAW

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie oferty produktowej, w tym tworzenie szczególnych warunków ubezpieczeń,
    • Akceptowanie umów ubezpieczenia przekraczających pełnomocnictwa specjalistów,
    • Ocena i wycena ryzyka zawieranych umów ubezpieczenia,
    • Tworzenie nowoczesnych produktów w odpowiedzi na potrzeby rynku,
    • Wsparcie merytoryczne jednostek terenowych oraz sił sprzedaży.

    Wymagania:

    • Min. 4 lat doświadczenia w tworzeniu oferty produktowej w firmie ubezpieczeniowej,
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru ubezpieczeń lub nauk ścisłych,
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z ubezpieczeniami majątkowymi,
    • Znajomość rynku i jego zapotrzebowania,
    • Dobra organizacja pracy własnej, proaktywna postawa, nastawienie na cel,
    • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
    • Mile widziana znajomość SQL.

    Oferujemy:

    • Miłą atmosferę pracy,
    • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającym się Towarzystwie Ubezpieczeniowym,
    • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
    • Ciekawe wyzwania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.