Oferta pracy

Expert JavaScript Engineer

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

umowa o pracę
11 00018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
13 00020 900 netto (+ VAT) / mies.
  • Pilotów 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Pilotów 10

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Node.js

  • React.js

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Ring Publishing (http://ringpublishing.com) to kompleksowa platforma wydawnicza dla cyfrowych mediów wspierająca marki medialne online oraz w druku. Dzięki automatyzacji dostarcza innowacyjnych rozwiązań w 12 krajach na całym świecie. W ramach rozwoju Platformy poszukujemy osoby, która ma zarówno doświadczenie w pracy z klientem przy opracowywaniu strategii i roadmap architektonicznych jak i posiada praktyczne umiejętności projektowania i wdrażania złożonych rozwiązań informatycznych, używających różnorodnych technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i dokumentowanie architektury rozwiązań IT systemu Ring Publishing

  • Nadzorowanie i integrowanie prac nad poszczególnymi segmentami projektu

  • Wsparcie projektów w zakresie zapewnienia spójności wdrażanych rozwiązań z obowiązującą strategią architektury IT (Ringier Axel Springer TECH)

  • Współpraca z zespołami developerskimi i analitycznymi oraz wsparcie jednostek biznesowych w celu wypracowania optymalnych rozwiązań informatycznych

  • Eksperckie szacowanie czasu i kosztów zaprojektowanych rozwiązań

  • Wsparcie Product Ownera przy opracowywaniu strategii oraz Road Mapy produktu

  • Śledzenie trendów technologicznych i biznesowych związanych z systemami zarządzania treścią

  • Identyfikowanie i zarządzanie czynnikami ryzyka związanymi z przyjętą architekturą i technologią

  • Uczestniczenie w procesie zarządzania i rozwiązywania awarii

  • Wsparcie innych członków zespołu poprzez review kodu, szerzenie wiedzy, mentoring

  • Tworzenie kodu o wysokiej jakości z zastosowaniem najlepszych praktyk

Nasze wymagania

  • Umiejętność strategicznego i twórczego myślenia - zaangażowanie i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów biznesowych

  • Znajomość: JavaScript, ReactJS, Node.js, Jest/Mocha, CI/CD (Attlasian stack lub podobny)

  • Znajomość AWS

  • Doświadczenie w projektowaniu, dokumentowaniu i wdrażaniu złożonych systemów IT w duchu SOLID, DRY, KISS itp.

  • Znajomość wzorców projektowych w zakresie integracji systemów, koncepcji DDD, projektowania rozwiązań opartych o koncepcję mikro serwisów

  • Znajomość zagadnień związanych z wydajnością oraz ich bezpieczeństwem

  • Umiejętność i praktyczne doświadczenie w pracy z menedżerami przy strategiach i wdrażaniu innowacyjnych modeli biznesowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • devOps
  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego dzięki realizacji projektu Ring Publishing dla międzynarodowych firm z branży medialnej i technologicznej (m.in. Onet.pl, Newsweek, Forbes)

  • Praca w energicznym zespole złożonym z doświadczonych specjalistów

  • Najnowsze technologie i rozwiązania - [email protected], NodeJS LTS, Cypress, Jest, modern CI/CD solution based on Atlassian, Amazon Cloud

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy