Logo Pracuj.pl

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
11 000–18 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
13 000–20 900
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Curie-Skłodowskiej 12

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Node.js

  • React.js

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Ring Publishing (http://ringpublishing.com) to kompleksowa platforma wydawnicza dla cyfrowych mediów wspierająca marki medialne online oraz w druku. Dzięki automatyzacji dostarcza innowacyjnych rozwiązań w 12 krajach na całym świecie. W ramach rozwoju Platformy poszukujemy osoby, która ma zarówno doświadczenie w pracy z klientem przy opracowywaniu strategii i roadmap architektonicznych jak i posiada praktyczne umiejętności projektowania i wdrażania złożonych rozwiązań informatycznych, używających różnorodnych technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i dokumentowanie architektury rozwiązań IT systemu Ring Publishing
  • Nadzorowanie i integrowanie prac nad poszczególnymi segmentami projektu
  • Wsparcie projektów w zakresie zapewnienia spójności wdrażanych rozwiązań z obowiązującą strategią architektury IT (Ringier Axel Springer TECH)
  • Współpraca z zespołami developerskimi i analitycznymi oraz wsparcie jednostek biznesowych w celu wypracowania optymalnych rozwiązań informatycznych
  • Eksperckie szacowanie czasu i kosztów zaprojektowanych rozwiązań
  • Wsparcie Product Ownera przy opracowywaniu strategii oraz Road Mapy produktu
  • Śledzenie trendów technologicznych i biznesowych związanych z systemami zarządzania treścią
  • Identyfikowanie i zarządzanie czynnikami ryzyka związanymi z przyjętą architekturą i technologią
  • Uczestniczenie w procesie zarządzania i rozwiązywania awarii
  • Wsparcie innych członków zespołu poprzez review kodu, szerzenie wiedzy, mentoring
  • Tworzenie kodu o wysokiej jakości z zastosowaniem najlepszych praktyk

Nasze wymagania

  • Umiejętność strategicznego i twórczego myślenia - zaangażowanie i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów biznesowych
  • Znajomość: JavaScript, ReactJS, Node.js, Jest/Mocha, CI/CD (Attlasian stack lub podobny)
  • Znajomość AWS
  • Doświadczenie w projektowaniu, dokumentowaniu i wdrażaniu złożonych systemów IT w duchu SOLID, DRY, KISS itp.
  • Znajomość wzorców projektowych w zakresie integracji systemów, koncepcji DDD, projektowania rozwiązań opartych o koncepcję mikro serwisów
  • Znajomość zagadnień związanych z wydajnością oraz ich bezpieczeństwem
  • Umiejętność i praktyczne doświadczenie w pracy z menedżerami przy strategiach i wdrażaniu innowacyjnych modeli biznesowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • devOps
  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego dzięki realizacji projektu Ring Publishing dla międzynarodowych firm z branży medialnej i technologicznej (m.in. Onet.pl, Newsweek, Forbes)
  • Praca w energicznym zespole złożonym z doświadczonych specjalistów
  • Najnowsze technologie i rozwiązania - ReactJS@latest, NodeJS LTS, Cypress, Jest, modern CI/CD solution based on Atlassian, Amazon Cloud

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Expert JavaScript Engineer, Curie-Skłodowskiej 12, Wrocław