Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Expert w Zespole Projektów Infrastruktury IT i Outsourcingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Informatyki
    w Warszawie na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. Pracuj/DIN/EUS

    Zadania:

    • Prowadzenie projektów infrastrukturalnych w Banku od etapu wyceny, przygotowania projektu poprzez wdrożenie końcowe
    • Ścisła współpraca z zespołem operacyjnym na etapie implementacji projektów IT
    • Wsparcie techniczne w rozwiązywaniu poważnych incydentów i problemów technicznych
    • Analiza nowych rozwiązań technicznych, przygotowywanie testów proof of concept, opiniowanie rozwiązań
    • Raportowanie postępów w prowadzonych projektach IT
    • Realizacja zaleceń audytowych w tym bezpieczeństwa na infrastrukturze IT
    • Koordynacja umów outsourcingowych IT na poziomie operacyjnym, opiniowanie i akceptacja wprowadzanych zmian na systemach produkcyjnych
    • Dbanie o wysoki poziom usług i stabilność infrastruktury IT
    • Optymalizacja procesów i zadań operacyjnych

    Wymagania:

    • Minimum 5 letnie doświadczenie w roli administratora systemów
    • Bardzo dobra znajomość technologii Microsoft
    • Znajomość zagadnień wirtualizacji, budowy chmur prywatnych, migracji środowisk P2V, V2V
    • Zaawansowana wiedza i doświadczenie w minimum jednym obszarze: MS Windows Server / MS Hyper-V / MS Exchange / MS SCCM / MS Azure / PowerShell / MS Active Directory / Office365
    • Bardzo dobra wiedza z minimum jednego obszaru wirtualizacji: vSphere/Hyper-V
    • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań chmurowych poprzez wszystkie warstwy: storage, wirtualizacja, sieć
    • Projektowanie i budowa rozwiązań disaster recovery na warstwach: storage / system operacyjny / aplikacje (MS SQL, Oracle, MS Exchange, File&Print Server)
    • Mile widziane umiejętności automatyzacji zadań i przygotowywania raportów w oparciu o środowisko PowerShell
    • Znajomość procesów ITIL, szczególnie zarządzanie zmianą, pojemnością, incydentami
    • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby tworzenia dokumentacji technicznej / projektowej
    • Duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość
    • Adaptacja do obowiązujących procedurę i polityk bezpieczeństwa

    Oferujemy:

    • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej
    • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
    • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
    • Pakiet socjalny
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom