Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Account Executive

SIMPLICITY PRINTING HOUSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Skórzewo (pow. poznański)

    Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Działu Eksportu w pracach administracyjnych

  • przygotowywanie wycen dla klientów

  • przyjmowanie zamówień oraz nadzorowanie procesu ich realizacji

  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

  • obsługa klientów

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1/B2 (warunek konieczny)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2 (mile widziana)

  • znajomość pakietu MS Office

  • skrupulatność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • poczucie humoru

To oferujemy

  • pracę w godz. 8:00 – 16:00

  • udział w ciekawych projektach prowadzonych dla międzynarodowych koncernów

  • codzienny kontakt z klientami obcojęzycznymi

  • luźną atmosferę w zgranym zespole

  • szkolenia produktowe i techniczne

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

Drukarnia wielkoformatowa