Export Account Manager z j. hiszpańskim/j. włoskim/j. niemieckim

HR WISE sp. z o. o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów

Rekrutujemy dla

W związku z rozwojem oraz ekspansją firmy naszego Klienta poszukujemy osób ze znajomością języków obcych i doświadczeniem w sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż na rynkach zagranicznych,
  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych,
  • Przeprowadzanie Klientów przez cały proces sprzedaży,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Udział w delegacjach zagranicznych oraz targach branżowych,
  • Budowanie bazy klientów.

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, j. włoskiego lub j. hiszpańskiego - min. poziom B2,
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (branża oświetleniowa lub techniczna),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Odpowiedzialność i orientacja na cel,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Umiejętność planowania, raportowania i rozliczania wyników pracy,
  • Rozwinięte zdolności sprzedażowe - doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych z Klientem.

Pracodawca oferuje

  • Pakiet Medyczny, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Atrakcyjny program premiowy,
  • Bony i paczki na święta Bożego Narodzenia,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

HR WISE sp. z o. o.

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Export Account Manager z j. hiszpańskim/j. włoskim/j. niemieckim, Kraków