Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Advisor

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: SPRZ-EXP/100217

    „Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

    Główne obowiązki:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i rynków
    • Realizowanie sprzedaży eksportowej na powierzonym obszarze
    • Negocjowanie warunków współpracy
    • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów
    • Branie udziału w targach branżowych

    Idealny kandydat:

    • Ma doświadczenie w sprzedaży eksportowej
    • Zna przynajmniej jeden z poniższych języków na poziomie co najmniej bardzo dobrym: język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język hiszpański, język francuski, język arabski, język chiński
    • Potrafi negocjować i prowadzić rozmowy handlowe
    • Jest nastawiony na realizację wyników sprzedażowych

    Dlaczego warto:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system bonusowy
    • Umowa o pracę lub inna preferowana forma zatrudnienia
    • Pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, iPhone)
    • Praca w międzynarodowym zespole
    • Możliwość korzystania z dedykowanych programów szkoleniowych oraz dofinansowania do edukacji
    • Możliwość korzystania z dofinansowania do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
    • Dostęp do firmowej biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz do prenumeraty Harvard Business Review

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.
    Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )