Ta oferta pracy jest nieaktualna od 353 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export and Area Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BRU, założona w 1995 r. przez Gary’ego i Jasona Neimanów, jest wiodącym światowym dostawcą tkanin dekoracyjnych i tapicerowanych oraz tapet. Bru to niezwykle zmotywowany, wykwalifikowany i doświadczony zespół ludzi, który może przypisać sukces Bru w stworzeniu reputacji jako solidnej, słynącej z jakości i znakomitej obsługi firmy.

    Aktualnie dla nowopowstałego oddziału w Polsce Firma BRU szuka wykwalifikowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój sprzedaży tkanin tapicerowanych na wyznaczonych rynkach , po przez realizację założonych planów sprzedażowych
    • Pogłębianie relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na powierzonym obszarze
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Wdrażanie nowych produktów oraz prowadzenie prezentacji produktów dla klientów
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami
    • Oferowanie wsparcia merytorycznego w zakresie oferowanych produktów
    • Stałe monitorowanie rynku meblowego i działań konkurencji
    • Planowanie i raportowanie wyników swojej dzialałności
    • Realizacja polityki cenowej oraz strategii sprzedaży na rynku Polskim
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na podległym terenie
    • Prezentowanie firmy podczas branżowych targów oraz eventów

    Wymagania:

    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze B2B w branży meblowej lub pokrewnej (warunek konieczny)
    • Doskonałe umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne, oraz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z dużymi partnerami biznesowymi
    • Znajomość rynków Europy Zachodniej , Europy Centralnej
    • Dyspozycyjność, determinacja i skuteczność w realizacji wyznaczonych celów
    • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe
    • Język angielski na poziomie min A2/B1
    • Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
    • Mobilność i gotowość na częste wyjazdy zagraniczne oraz na terenie Polski i na początku współpracy do Belgii
    • Prawo jazdy kategorii B (wysokie umiejętności w prowadzeniu samochodu)

    Oferujemy:

    • Stałą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Prosimy o przesłanie dwóch egzemplarzy CV w języku polskim i angielskim.