Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Area Manager - Front Office

  • Wolbrom, Kraków, Olkusz, Miechów, Skała, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ES SYSTEM K zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy 400 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wolbrom

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • cenimy i doceniamy naszych pracowników, ich pomysły oraz wkład w rozwój firmy
    • tworzymy innowacyjne i niestandardowe projekty, wyznaczamy trendy w branży
    • oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
    • zapewniamy przyjazne środowisko pracy
    • oferujemy możliwość rozwoju w ramach struktur sprzedaży oraz profesjonalny system szkoleń
    • można także uczyć się dodatkowego języka obcego
    • zapewniamy profesjonalne narzędzia pracy i atrakcyjny pakiet sportowy

    Zadania:

    • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
    • poszukiwanie nowych rynków zbytu
    • realizacja planów sprzedaży
    • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
    • udział w targach i wydarzeniach handlowych

    Jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znasz bardzo dobrze język angielski (oraz mile widziany język niemiecki) i chcesz używać go w pracy
    • z entuzjazmem podchodzisz do wyzwań, jakie stawia dynamiczne środowisko pracy
    • tak, jak my czerpiesz przyjemność z przebywania w pięknym otoczeniu i chcesz tworzyć piękne produkty
    • posiadasz prawo jazdy kat. B i nie boisz się jeździć
    • lubisz pracować z ludźmi
    • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz sprzedażowe
    • doświadczenie w pracy z klientami B2B
    Prześlij do nas swoje CV (do dn. 22.12.2017) za pomocą przycisku Aplikuj.

    Do CV należy dodać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
    fbfb