Logo Pracuj.pl

Export Control Specialist with German

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie świadectw pochodzenia towarów od dostawców
  • Wprowadzanie danych do systemu oraz ich aktualizacja
  • Kontakt z działem zakupów, działami fachowymi oraz dostawcami
  • Opracowywanie reklamacji
  • Aktualizowanie danych w systemie SAP-GTS
  • Kontrolowanie ważności świadectw oraz kompletności dokumentacji
  • Kontrolowanie istniejących zamówień/tworzenie nowych wniosków.

Nasze wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym B2
  • Znajomość j. angielskiego mile widziana
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość pakietu Office
  • Wykształcenie: handlowe, księgowe
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Mile widziane doświadczenie z dokumentacją celną, współpracy z izbą handlową.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji

1

Etap 1 Aplikuj on-line

2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader)

4

Finalna decyzja i informacja zwrotna

5

Podpisanie umowy

Export Control Specialist with German, Gdańsk