Oferta pracy

Export Key Account Manager

Nestor Springs

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie, skuteczne pozyskiwanie i rozwijanie sprzedaży u nowych Klientów

  • samodzielne zarządzanie swoją pracą i realizowanie ambitnych celów handlowych

  • wpływ na politykę cenową i negocjowanie warunków handlowych

  • analiza danych rynkowych, diagnoza i definiowanie potrzeb Klientów

  • przygotowywanie raportów i zestawień sprzedażowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • mile widziane doświadczenie handlowe na rynkach międzynarodowych: UK, DACH, USA, Azja, Bliski Wschód w szeroko pojętej branży materacowej(np. formatki sprężynowe/ piankowe/ lateksowe, włókniny, gotowe materace)

  • wysoce rozwinięte kompetencje sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

  • zdolności analityczne i dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint)

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań, w środowisku międzynarodowym

  • motywujący system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + premia)

  • niezbędne narzędzia pracy, przyjazne miejsce pracy oraz własne miejsce parkingowe

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • zgrany zespół profesjonalistów i niezbędne szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

Nestor Springs jest wiodącym producentem formatek sprężynowych w Europie i jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży materacowej. Dzięki naszemu zespołowi fantastycznych ludzi, w Nestor Springs możemy działać kreatywnie, wdrażać nowoczesne produkty dla naszych klientów i dbać o rozwój. Inwestujemy w ludzi i ich przyszłość. Dbamy o świetną atmosferę w pracy, bo wierzymy, że zespół i szczere relacje są fundamentami współpracy.

Przewiń do profilu firmy