Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Key Account Manager

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vilmorin Garden Sp. z o.o.

    Vilmorin Garden jest częścią międzynarodowej grupy Limagrain, światowego lidera branży ogrodniczo- nasiennej, w związku ze stałym rozwojem naszej sieci sprzedaży poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)
    Numer referencyjny: JKAM
    Opis stanowiska:
    • Nawiązywanie i utrzymywanie stałej współpracy z klientami w wybranych krajach Europy Środkowej i Wschodniej
    • Realizacja planów sprzedaży w powierzonym obszarze działania
    • Budowanie bazy Klientów
    • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków zgodnie ze standardami firmy
    • Operacyjna obsługa klientów
    • Monitorowanie i analiza branży ogrodniczej

    Wymagania konieczne:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 3 lata pracy w handlu i chęć rozwoju w tym obszarze
    • Bardzo dobra czynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (inne mile widziane)
    • Gotowość do wyjazdów służbowych poza granice kraju
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

    Mile widziane:

    • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją
    • Rozwój osobisty skierowany na podnoszenie kwalifikacji
    • Znajomość innych języków obcych
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Pakiet szkoleń
    • Pakiet medyczny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vilmorin Garden sp z o.o.  z siedzibą w Komornikach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Vilmorin Garden sp.z o.o. z siedzibą w Komornikach przy ul. Ks. P. Wawrzyniaka 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.