Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export manager – branża budowlana - Europa Środkowo-Wschodnia

Flowcrete Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Marywilska 34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Flowcrete Polska Sp. z o.o.

Marywilska 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Samodzielna odpowiedzialność za sprzedaż eksportową produktów Flowcrete na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Współpraca z obecnymi klientami - lokalne firmy wykonawcze oraz generalni wykonawcy i inwestorzy budowlani.

Odpowiedzialność za pozyskanie nowych klientów.

Prowadzenie polityki cenowej, współpraca z lokalnymi przedstawicielami i poszukiwanie informacji o nowych inwestycjach w tym regionie.

Oczekiwany efekt pracy to zwiększenie już aktualnej sprzedaży, wzmocnienie obecności produktów Flowcrete w sektorze B2B i postrzegania produktu jako produkt pierwszego wyboru.

Zakres zadań:

• współtworzenie i realizowanie strategii eksportowej B2B na rynku Europy Wschodniej,

• rozwój i zwiększenie sprzedaży na wyznaczonym rynku eksportowym, przez pozyskanie nowych klientów – lokalne firmy wykonawcze oraz generalni wykonawcy i inwestorzy budowlani,

• zwiększenie sprzedaży do aktualnych klientów,

• budowanie z klientami relacji skierowanej na pozycjonowanie produktów Flowcrete jako produktów pierwszego wyboru,

• opracowanie polityki cenowej spójnej z polityką Grupy i sytuacją na poszczególnych rynkach, analiza danych, odpowiedzialność za marże,

• współpraca z lokalnymi przedstawicielami Flowcrete,

• realizacja budżetu sprzedażowego oraz ustalanie celów sprzedażowych długo i krótkoterminowych oraz monitorowanie i egzekwowanie ich realizacji,

• analiza otoczenia biznesowego oraz przygotowanie odpowiednich działań,

• aktywne uczestnictwo w pozyskiwaniu informacji o nowych inwestycjach,

• przygotowywanie specyfikacji, przygotowanie i prezentowanie oferty oraz negocjowanie warunków umowy,

• uczestnictwo w targach zagranicznych,

• współpraca z pracowniami architektonicznymi,

• wyjazdy służbowe do klientów oraz prowadzonych przez klientów inwestycji,

• prowadzenie szkoleń produktowych, doradztwo produktowe i techniczne,

• zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów zagranicznych,

• współpraca z pracownikami innych działów przy realizacji zamówień,

• współpraca z pozostałymi Spółkami w ramach Grupy,

• realizacja strategii sprzedażowej i marketingowej Grupy,

• przygotowanie raportów.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym – warunek konieczny,

  • mile widziana znajomość j. rosyjskiego,

  • doświadczenie w sprzedaży B2B na rynkach eksportowych,

  • mile widziane wykształcenie budowlane lub/i doświadczenie w branży,

  • umiejętność prezentacji rozwiązań,

  • skuteczność w realizacji wyznaczonych celów,

  • umiejętność identyfikowania potrzeb klienta,

  • sumienność w wykonywaniu swoich zadań,

  • konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu,

  • umiejętność analitycznego myślenia – analiza danych z rynku,

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym,

  • zaangażowanie,

  • dobre umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne,

  • gotowości do odbywania podróży służbowych - wyjazdy zagraniczne z uwzględnieniem obostrzeń związanych z Covid 19.

To oferujemy

  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku,

  • samodzielność w działaniu,

  • umowa o pracę,

  • samochód służbowy,

  • miejsce zatrudnienia Warszawa, ul. Marywilska 34 + podróże służbowe

  • pakiet medyczny i inne świadczenie pracownicze po okresie próbnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Flowcrete Polska jest wiodącym producentem i dostawcą specjalistycznych, bezspoinowych posadzek żywicznych do zastosowań przemysłowych i dekoracyjnych. Oferujemy światowej klasy rozwiązania posadzkowe na bazie żywic syntetycznych: epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych i winyloestrowych.

Flowcrete jest częścią CPG Europe, regionalnego oddziału RPM International Inc., który łączy czołowe marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex i Dryvit. CPG Europe zatrudnia ponad 1400 osób na całym kontynencie i produkuje wysokiej jakości, specjalistyczne materiały budowlane, odpowiadające na złożone wymagania współczesnego budownictwa.

Link https://www.flowcrete.com.pl

Przewiń do profilu firmy