Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export manager

FABRYKA MEBLI STOLKAR

  • Niskie Brodno 4, Brodnica
    Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Niskie Brodno 4

Brodnica

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie relacji handlowych z kluczowymi klientami firmy na podległym terenie (Europa północno-wschodnia/Ameryka Północna)

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • Regularne wizyty handlowe

  • Budowa długotrwałych relacji biznesowych

  • Dystrybucja materiałów promocyjnych (np. POS) do klientów w celu wspierania sprzedaży i utrzymywania wysokiego poziomu widoczności marek

  • Kontrola i monitoring dystrybucji dostarczonych materiałów promocyjnych pomiędzy hurtem, a detalem.

  • Ciągła analiza wykonania celów w kanale oraz profitowości posiadanych klientów.

  • Identyfikacja możliwości zwiększania sprzedaży z istniejącymi klientami - włącznie ze zwiększeniem wolumenu sprzedaży dotychczasowych marek jak i wprowadzeniem nowych.

  • Identyfikacja i wykorzystanie możliwości związanych z nowymi klientami na rynkach zagranicznych.

  • Identyfikacja potencjalnych nowych kanałów sprzedaży

  • Udział w imprezach targowych w kraju i za granicą

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Aktywne działania w zakresie promowanie marki STOLKAR

Nasze wymagania

  • Poszukujemy kandydatów:

  • Z doświadczeniem w sprzedaży B2B.

  • Gotowych podjęcia pracy mobilnej

  • Zorientowanych na cel i wyniki.

  • Samodzielnych i dobrze zorganizowanych.

  • Łatwo nawiązujących kontakt.

  • Konsekwentnych i pracowitych.

  • Z umiejętnościami analitycznymi.

  • Z umiejętnościami rozwiązywania problemów.

  • Posiadających prawo jazdy kat. B.

  • Dobra znajomość aplikacji biurowych (Excel) jest warunkiem koniecznym.

  • Z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

  • Z doświadczeniem w branży meblarskiej lub pokrewnej na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na rynku (umowę o pracę na pełny etat).

  • Atrakcyjny system wynagradzania. Wynagrodzenie stałe – 4000 zł netto podstawy, premia uznaniowa oraz premia od uzyskanych obrotów.

  • Pracę w młodym zespole.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, smartfon, komputer).

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Fabryka Mebli STOLKAR w Brodnicy – firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji mebli kuchennych i łazienkowych.

Przewiń do profilu firmy