Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

Dr. Green Sp. z o.o.

  • Bułgaria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie nawożenia,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • podtrzymanie i rozbudowywanie relacji biznesowych,

  • raportowanie wyników działań,

  • współpraca z działem obsługi klienta, marketingu, logistyki i produkcji,

  • realizacja planów sprzedaży,

  • aktywny udział w szkoleniach, dniach pola, targach, wydarzeniach branżowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży środków do produkcji rolnej - wymagane,

  • praca na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

  • umiejętności handlowe i szeroka baza kontaktów,

  • silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces,

  • samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność,

  • znajomość technik sprzedaży, negocjacji,

  • gotowość do częstych podróży służbowych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2,

  • znajomość rynków eksportowych w branży.

Mile widziane

  • znajomość języka obowiązującego w danym regionie.

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnej polskiej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników sprzedaży,

  • szkolenie wdrażające, które pozwoli poznać asortyment i warunki funkcjonowania firmy,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, tablet,

  • rozpoczęcie pracy od 01.09.2021.

DR GREEN to polska marka nawozów dolistnych. Od 10 lat mocno rozwijamy się na rynku polskim. Jesteśmy również obecni na arenie międzynarodowej. Już ponad 1000 gospodarstw rolnych korzysta z naszej technologii. Największym atutem naszej innowacyjnej technologii jest wysoka koncentracja składników pokarmowych.

Wprowadzenie przez Nas rozwiązań technologicznych w procesie produkcji umożliwia poprawę właściwości wody, czy też podnosi stopień działania środków ochrony roślin. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu handlowego

DR. GREEN- APLIKUJ już teraz!

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV oraz podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy.