Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

Fargotex Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej;

  • Realizacja planów sprzedażowych w powierzonym regionie;

  • Przygotowywanie i realizacja kontraktów eksportowych;

  • Pozyskiwanie nowych klientów, kanałów sprzedaży;

  • Monitoring rynku i działań konkurencji;

  • Współtworzenie strategii marketingowej na podległych rynkach;

  • Reprezentowanie interesów Spółki na targach branżowych;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie współpracy i sprzedaży na ww. rynkach;

  • Płynna znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, znajomość innych języków obcych jest mile widziana;

  • Elastyczność i umiejętność łatwego przystosowania się do zmieniającego się otoczenia;

  • Predyspozycje handlowe oraz doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji;

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;

  • Czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych zagranicznych i krajowych;

Mile widziane

  • Znajomość branży home&decor lub pokrewnej;

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeniowy powiązany z wynikami sprzedaży;

  • Możliwość rozwoju i kariery zawodowej;

  • Samodzielną pracę w trybie Home Office;

  • Pracę z produktem należącym do lidera w swej branży;

  • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne;

  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, komputer);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi