Export Manager - Dział Exportu

Orzeszek Sp. z o.o. sp.kO firmie

  • Mogilno Duże (pow. pabianicki), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Orzeszek Sp. z o.o. sp. k w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Zadania

  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców i realizacja planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, informacji o produktach i monitorowanie sprzedaży
  • Udział w targach branżowych krajowych i zagranicznych
  • Sporządzanie analiz, raportów sprzedaży i prezentacji na potrzeby wewnętrzne

Oczekiwania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej, najlepiej w branży spożywczej- rynek bakalii i/lub ziół i przypraw
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz mile widziana komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Możliwość realnego wpływu na politykę i rozwój organizacji na rynkach międzynarodowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz premie uzależnione od wyników
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym i młodym zespole

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoją aplikację z dopisaną nazwą stanowiska za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy