Export Manager (fashion)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

14 00016 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to międzynarodowy lider z branży odzieżowej. Wraz z dynamicznym wzrostem sprzedaży na rynkach zagranicznych, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Manager ds. ekspansji międzynarodowej / International Sales Manager.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekrutrem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję).

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych rynków zbytu i pozyskiwanie nowych klientów hurtowych na rynkach zagranicznych

  • Sprzedaż produktów firmy do klientów B2B na wybranych rynkach

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami z modowego segmentu hurtowego

  • Realizacja strategii i planów biznesowych

  • Kompleksowe przygotowanie i prezentacja ofert, tworzenie umów i dokumentów wymaganych w procesie sprzedaży

  • Realizacja obsługi posprzedażowej i planowanie przyszłych aktywności z Klientami

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży fashion (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość rynku hurtowego

  • Umiejętność skutecznego budowania sieci kontaktów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość dodatkowego języka (francuski, włoski, hiszpański, niemiecki)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji zatrudnionej osoby)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Dodatkowe premie za wyniki

  • Służbowe narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Pakiet dodatkowych benefitów - karta multisport, opieka medyczna, zniżki na produkty firmowe, ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Dużą autonomię działania i bezpośredni wpływ na rozwój firmy na rynkach międzynarodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi