Oferta pracy

Export Manager

HERZ Armatura i Systemy GrzewczeO firmie

  • Kanada

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Kierownik / Koordynator
Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury sanitarnej oraz wysoko zaawansowanych technologicznie urządzeń w zakresie energii odnawialnej (marki HERZ i BINDER), produkowanych zgodnie z certyfikatem ASME.

W związku z planami ekspansji na nowe rynki oraz finalizacją procesu certyfikacji ASME, poszukujemy celem obsługi sprzedaży naszych urządzeń w Kanadzie i/lub USA pracownika na stanowisko:
(kotły na biomasę Herz i Binder)
Numer ref.: Miejsce pracy: Wieliczka / Kanada i/lub USA

Zadania:

  • rozwój sprzedaży kotłów HERZ i BINDER na terenie Kanady i USA poprzez
    - nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi dystrybutorami
    - budowę sieci dystrybucji
    - sprzedaż inwestycyjną
    - organizację bazy serwisowej
  • monitorowanie i pozyskiwanie inwestycji
  • koordynacja wymagań formalnych
  • wsparcie techniczne i marketingowe

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość podstaw automatyki i mechaniki
  • zdolności organizacyjne
  • samodzielność, komunikatywność , inicjatywa,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (w tym do Ameryki Pn.)
  • biegła znajomość języka angielskiego

Spółka oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kompletne wsparcie techniczne i merytoryczne
  • nieograniczone możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • specjalistyczne szkolenia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie dokumentów pocztą elektroniczną (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o., która stanie się ich Administratorem, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją, jak chronione będą moje dane osobowe oraz jakie przysługują mi prawa, zamieszczoną na stronie www.herz.com.pl i jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez Herz Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy