Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager (kat. NABIAŁ/SOKI)

Polmlek Sp. z o.o.O firmie

  • Pułtusk

    Pułtusk, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • chcesz realizować plany sprzedaży oraz współtworzyć oferty handlowe,

  • koordynacja bieżącej obsługi eksportowych nie ma przed Tobą tajemnic,

  • działania konkurencji są dla Ciebie inspiracją i szansą na większą sprzedaż,

  • udział w targach branżowych jest dla Ciebie standardem pracy,

  • cenisz swobodę działania w ramach wewnętrznych zasad oraz chcesz podejmować inicjatywy, zwiększające efektywność sprzedaży ….

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale eksportu (sprzedaż/obsługa klienta eksportowego) w kategorii produktów sokowych lub nabiałowych,

  • biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie,

  • każdy wyjazd za granicę i udział w targach jest szansą na wzrost biznesu,

  • Twoją naturalną stroną jest silna determinacja w osiąganiu rezultatów biznesowych pod silną presją czasu,

  • praktyczne umiejętności pracy z MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,

  • swobodę działania i możliwość kreowania rozwiązań skutkujących wzrostem sprzedaży,

  • program wdrożenia w początkowej fazie zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy.

Polmlek Sp. z o.o.

Grupa Polmlek - Mleczny Lider Innowacji (www.polmlek.com) to trzecia pod względem wielkości sprzedaży firma z branży mleczarskiej w Polsce, zatrudniająca ponad 3000 pracowników. W skład Grupy Polmlek wchodzi 7 zakładów produkcyjnych, produkujących cały przekrój asortymentu nabiałowego m.in. sery, sery topione, twarogi, śmietany, jogurty, masła, mleko UHT, mleko w proszku, desery mleczne i inne. 1 października 2015 r. portfolio Grupy Polmlek poszerzyło się dodatkowo o soki, nektary i napoje znanych polskich marek Fortuna, Garden, Pysio i Sonda.

Przewiń do profilu firmy