Oferta pracy

Export Manager

Goldman Recruitment

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, dostawcy najlepszych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Export Managera.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży exportowej produktów branży OZE na obszarze krajów DACH,

  • budowanie oraz utrzymywanie kontaktów i relacji z klientem (hurtownie instalacyjne, firmy instalatorskie),

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków współpracy,

  • współpraca z działami powiązanymi wewnątrz organizacji (finanse, marketing, zakupy),

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w targach i konferencjach międzynarodowych,

  • monitorowanie i bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania pracodawcy

  • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny,

  • mile widziane doświadczenie w branży OZE lub w branżach pokrewnych (budowlana, grzewcza,energetyczna),

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji handlowych,

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych (głównie zagranicznych),

  • znajomość pakietu MS Office.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • możliwość pracy zdalnej (100%) lub z biura w Warszawie,

  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy,

  • wsparcie zespołu profesjonalistów,

  • szkolenia produktowe i specjalistyczne,

  • pakiet benefitów: karta sportowa oraz prywatna opieka medyczna.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy