Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

SEPIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży u dotychczasowych klientów zagranicznych

  • Pozyskiwanie nowych klientów eksportowych

  • Wizyty u klientów, wynikające z potrzeb

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Opieka nad przebiegiem zleceń

  • Planowanie i raportowanie podejmowanych działań oraz systematyczne mierzenie ich efektywności

  • Realizacja wyznaczonych celów, w tym realizacja planów sprzedażowych, budżetowanie nowych klientów i weryfikacja postępów sprzedażowych u dotychczasowych Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie lub wyższe,

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego pozwalająca na komunikację biznesową

  • Dyspozycyjność, komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy zespołowej

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilną pracę na pełen etat lub umowę B2B w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w dedykowanych szkoleniach

  • Motywacyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników

  • Atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;

  • Ubezpieczenia grupowe

O nas

Firma Sepio powstała w 2008 roku. Jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem handlowo - produkcyjnym, które w ciągu ostatnich lat zmieniło się z firmy o charakterze regionalnym w spółkę o zasięgu międzynarodowym.

Jesteśmy producentem, zajmującym się asortymentem powiązanym z wyposażeniem domu. Specjalizujemy się w produkcji suszarek sufitowych, stojących, harmonijkowych oraz ogrodowych. Dodatkowo posiadamy szeroką ofertę akcesoriów drobnych, służących do przechowywania, prasowania oraz szeroką gamę akcesoriów łazienkowych.