Oferta pracy

Export Manager

Szaleo.pl O firmie

  • Przewóz 34C
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Szaleo.pl

Przewóz 34C

Kraków

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną (szaleo.pl) i hurtową (artofpolo.pl) odzieży i akcesoriów modowych. Mamy stałych partnerów w krajach europejskich, ale chcemy poszerzyć to grono na rynku francuskim i niemieckim.

Mamy nadzieję, że nam w tym pomożesz, więc aplikuj na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie nowych partnerów biznesowych
  • Aktywizacja klientów pozyskanych metodami marketingowymi
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Opieka bieżąca i utrzymywanie relacji z klientami
  • Tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych
  • Dostosowywanie metod działania firmy do specyfiki danego rynku
  • Budowanie trwałej sieci dystrybucji
  • Odkrywanie nowych ścieżek rozwoju firmy

Wymagania:

  • Biegła znajomość francuskiego w mowie i piśmie jako warunek konieczny, mile widziany także język niemiecki
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do stacjonarnej pracy w biurze w Krakowie
  • Umiejętność planowania własnej pracy i realizacji celów
  • Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o długoletniej, stabilnie rosnącej, pozycji na rynku
  • Elastyczne podejście do pracownika, jego mocnych i słabych stron
  • Możliwość tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań w firmie
  • Umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy