Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

    Firma Kuchinox od 20 lat specjalizuje się w produktach wyposażenia wnętrz. Przedsiębiorstwo ma ugruntowaną pozycję rynkową i współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce i zagranicą. Kuchinox posiada bogate portfolio produktów sanitarnych (armatura, natryski, zlewozmywaki), okapy i artykuły metalowe (klamki, garderoby). Więcej informacji na www.kuchinox.pl

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    Miejsce pracy: Europa - praca mobilna. Centrala - Łódź.

    • Planowanie i koordynowanie rozwoju sprzedaży, identyfikowanie potrzeb klientów oraz monitorowanie zmian w trendach rynkowych.
    • Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów zagranicznych, w tym negocjowanie warunków handlowych dla nowych kontrahentów.
    • Dbałość i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami.
    • Informowanie klientów o ofercie firmy.
    • Przeprowadzanie szkoleń produktowych.
    • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych w obsłudze klientów,
      realizacja strategii, planów sprzedaży i działań marketingowych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie min. średnie.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie.
    • Dodatkowy atut: znajomość języka rosyjskiego.
    • Mile widziana znajomość branży sanitarnej.
    • Doświadczenie w handlu zagranicznym.
    • Umiejętność tworzenia długofalowych relacji z klientami.
    • Umiejętności analitycznego myślenia.
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodyscypliny.
    • Entuzjazm, zaangażowanie, zorientowanie na sukces.
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
    • Bardzo dobra prezencja i wysoka kultura osobista.
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych.
    • Sprawna obsługa pakietu Office.
    • Prawo jazdy kategorii B (min. 3 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdów kat. B).
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    • Umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kuchinox sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji”.

    Dodatkowo, jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kuchinox sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KUCHINOX SP. Z O.O. z siedzibą w Łodzi przy al. Kościuszki 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez nas Twoich danych w procesie rekrutacji – https://kuchinox.pl/polityka-prywatnosci/

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.