Logo Pracuj.pl

Export manager

MyWam® Kupiec, Bartold, Angres Spółka JawnaO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na rynkach zagranicznych oraz budowanie z nimi bardzo dobrych i długotrwałych relacji
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Promocja marki na rynkach zagranicznych oraz dbanie o jej wizerunek
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • Udział w targach międzynarodowych i wydarzeniach biznesowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język rosyjski będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w sprzedaży zagranicznej
  • Rozwinięte umiejętności handlowe oraz interpersonalne
  • Zaangażowanie i nastawienie na rezultat
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę/ B2B i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Dofinansowanie do karty Multiactive

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

MyWam® Kupiec, Bartold, Angres Spółka Jawna

Poznaj nas lepiej na www.mywam.eu

Export Manager

Wraz z rozwojem firmy zajmującej się zaopatrzeniem medycznym dla dzieci niepełnosprawnych poszukujemy pracownika na stanowisko Export Manager’a – osoby odpowiedzialnej za rozwijanie i kreowanie sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie na samodzielnym stanowisku, umożliwiającym wszechstronny rozwój osobisty jak i możliwość niesienia pomocy potrzebującym.

Możliwość pracy w siedzibie firmy w Chorzowie bądź też w filii w Suchym Lesie k/Poznania.

Export manager, łódzkie