Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ROLMAR Andrzej Markowski

Masz doświadczenie w eksporcie.
Chcesz uczestniczyć w tworzeniu działu, aby w przyszłości stać się jego liderem.
Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i nie bojącą się ambitnych wyzwań?
Być może właśnie Ciebie szukamy!

Rolmar wchodzi w skład Markowski Group, prężnie rozwijającej się grupy producencko-dystrybucyjnej zatrudniającej ponad 600 pracowników. Rolmar jest jednym z największych dystrybutorów części do ciągników, maszyn rolniczych i przemysłu w Polsce. Posiadamy nowoczesne centrum logistyczne oraz jesteśmy właścicielem praw do marek Ursus, Waryński i Diora, które są głównym obszarem działalności naszej firmy.

Region: lubelskie

Miejsce pracy: Europa

Region: mazowieckie

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na podległych rynkach zagranicznych
  • Stały kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy, osobisty)
  • Realizacja założonych planów budżetowych
  • Analiza rynków zagranicznych
  • Udział i przygotowywanie targów zagranicznych
  • Udział w budowie strategii marek na rynkach zagranicznych
  • Udział w budowie strategii sprzedaży produktów na rynkach zagranicznych

Oczekiwania:

  • Min 2 lata doświadczenia we współpracy z kontrahentami zagranicznymi (mile widziana branża techniki rolniczej i/lub przemysłowej)
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności w pracy
  • Znajomość technik sprzedaży B2B
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Zdolności negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka rosyjskiego
  • Wykształcenie min. średnie
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (Europa)
  • Prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Indywidualny plan rozwoju kariery zawodowej
  • Elastyczne podejście do miejsca pracy (biuro firmy w Płocku / home office)
  • Wsparcie marketingowe
  • Pakiet szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; t.j. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.926 ze zm.)"