Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROLMAR Andrzej Markowski

    Masz doświadczenie w eksporcie.
    Chcesz uczestniczyć w tworzeniu działu, aby w przyszłości stać się jego liderem.
    Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i nie bojącą się ambitnych wyzwań?
    Być może właśnie Ciebie szukamy!

    Rolmar wchodzi w skład Markowski Group, prężnie rozwijającej się grupy producencko-dystrybucyjnej zatrudniającej ponad 600 pracowników. Rolmar jest jednym z największych dystrybutorów części do ciągników, maszyn rolniczych i przemysłu w Polsce. Posiadamy nowoczesne centrum logistyczne oraz jesteśmy właścicielem praw do marek Ursus, Waryński i Diora, które są głównym obszarem działalności naszej firmy.

    Region: lubelskie

    Miejsce pracy: Europa

    Region: mazowieckie

    Główne zadania:

    • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na podległych rynkach zagranicznych
    • Stały kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy, osobisty)
    • Realizacja założonych planów budżetowych
    • Analiza rynków zagranicznych
    • Udział i przygotowywanie targów zagranicznych
    • Udział w budowie strategii marek na rynkach zagranicznych
    • Udział w budowie strategii sprzedaży produktów na rynkach zagranicznych

    Oczekiwania:

    • Min 2 lata doświadczenia we współpracy z kontrahentami zagranicznymi (mile widziana branża techniki rolniczej i/lub przemysłowej)
    • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności w pracy
    • Znajomość technik sprzedaży B2B
    • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
    • Zdolności negocjacyjne
    • Znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka rosyjskiego
    • Wykształcenie min. średnie
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (Europa)
    • Prawo jazdy kat. B

    Zapewniamy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Indywidualny plan rozwoju kariery zawodowej
    • Elastyczne podejście do miejsca pracy (biuro firmy w Płocku / home office)
    • Wsparcie marketingowe
    • Pakiet szkoleń
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; t.j. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.926 ze zm.)"