Oferta pracy

Export Manager

INCANA S.A.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

INCANA S.A. to wiodący europejski producent systemów dekoracji ściennych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych odbiorców na rynkach zagranicznych,
  • kształtowanie warunków handlowych i logistycznych podczas negocjacji z klientem,
  • utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami zagranicznymi,
  • współpraca z działem produkcji i logistyki w zakresie realizacji zamówień klientów,
  • udział w targach i wystawach branżowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny, (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • gotowość do kilku wjazdów zagranicznych w miesiącu - obszar Europy Zachodniej. Najważniejsze kierunki: Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Skandynawia,
  • gotowość do odbycia szkolenia w siedzibie firmy,
  • samodzielność w poszukiwaniu klientów,
  • znajomość zasad handlu zagranicznego,
  • pasja do sprzedaży i podróżowania,
  • wysokie kompetencje negocjacyjne oraz komunikacyjne,
  • doświadczenia z klientem B2B,
  • dobra znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę w nowoczesnym środowisku handlowym w branży DIY  i TT,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • w późniejszym okresie możliwość pracy w trybie home-office przez część dni w tygodniu pracy.

Uwaga: Wraz z aplikacją prosimy o zaznaczenie w serwisie Pracuj.pl przedziału kwot oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy